• 1400/06/21 - 08:53
  • تعداد بازدید خبر : 49
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

اطلاعیه صندوق بیمه سلامت و پزشک خانواده

شهروندان لنگرودی با اجرای طرح پزشک خانواده از اول مهر تحت مراقبت دائم پزشک خود قرار گرفته و با ویزیت اولیه و تشکیل پرونده در صورت ابتلا به بیماری هایی نظیر دیابت و فشارخون به موقع شناسایی و تحت درمان قرار می گیرید تا از عوارض آن جلوگیری شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان به نقل از فاطمه مربی- رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان لنگرود:
" شهروندان لنگرودی می توانند با اجرای طرح پزشک خانواده از اول مهر تحت مراقبت دائم پزشک خود قرار گرفته و با ویزیت اولیه و تشکیل پرونده در صورت ابتلا به بیماری هایی نظیر دیابت و فشارخون به موقع شناسایی و تحت درمان قرار گیرید تا از عوارض آن جلوگیری شود.
سهم بیمار برای پرداخت حق ویزیت پزشک عمومی خانواده 60000 ریال (شش هزار تومان) است.در صورت نیاز به درمان توسط پزشک متخصص،پزشک خانواده با ارجاع الکترونیک و ارائه کد رهگیری شما را به پزشک متخصص بیمارستان دولتی یا کلینیک بعثت معرفی می نماید.
در صورت ابتلا به بیماری خاص و یا شیمی درمانی یا رادیوتراپی ارجاع لازم نیست و می توانید به تمام مراکز طرف قرارداد  مراجعه و از بیمه استفاده کنید.
پذیرش بیمه شدگان مسافر با رعایت نظام ارجاع و دریافت کد رهگیری از استان مبدا (در موارد غیر اورژانس)  و بدون ارجاع در موارد اورژانس ، در کلیه بخش‌های دولتی  امکان پذیر می باشد".
 
 
  • گروه خبری : اخبار شبکه بهداشت و درمان لنگرود,اخبار اختصاصی,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 76091
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید